אגודמדריכי הסקי והסנובורד בישראל
צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
קורס מדריכים

קורס מעשי
הקורס המעשי מתקיים לפחות אחת לשנה באתר סקי בחו"ל. לקורס מתקבלים כל מי שעברו את תנאי הקבלה. משך הקורס 10 ימים. הקורס נפתח בבחינה מעשית של רמת הגלישה. רק העוברים את רמת הגלישה המינימאלית הנדרשת ממשיכים בקורס. הקורס אינטנסיבי מאד: במשך היום לימוד עקרונות הסקי על פי שיטת הוראת "הנושא המרכזי" של BASI. בערבים הרצאות ולימודים עיוניים. הקורס ניתן ע"י מדריכי סקי ישראלים ותיקים בקבוצות של כ-8 מודרכים. לאורך כל ימי הקורס מתקיימות בחינות מעשיות ועיוניות. העוברים את הקורס המעשי ממשיכים לתקופת ההתמחות, ורשאים להתחיל בלימודים העיוניים בוינגייט.

תקופת ההתמחות
תקופת ההתמחות (סטאז') נמשכת 30 שעות לימוד. כאשר ההתמחות היא בהצטרפות לקבוצת מודרכים ישראלית בחו"ל, היא נמשכת שבוע ימים. בתקופה זו מצטרף המתמחה לקבוצת גולשים ברמה מתחילה או בינונית תחת פיקוח מדריך סקי מוסמך.

לימודים עיוניים במכון וינגייט
משך הלימודים בבית הספר למאמנים ולמדריכים שבמכון וינגייט הוא 14 פגישות שבועיות של 4 שעות כל אחת. כאשר הלימודים מתבצעים בחודשי הקיץ, הם מועברים במתכונת מרוכזת ואורכים פחות מ-14 שבועות. הלימודים מתחלקים ל- 4 מודולים: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, ומבוא לפסיכולוגיה של הספורט. בסיום הלימוד של כל מודול יש לעבור בחינה (אמריקאית) בכתב.

קורס עזרה ראשונה של מגן דוד אדום
קורס עזרה ראשונה של מד"א נמשך 20 שעות במתכונת מרוכזת של יומיים, או מספר פגישות שבועיות. בסיומו יש לעבור בחינה בכתב ובע"פ. את קורס העזרה ראשונה ניתן לעבור במכון וינגייט או במספר מוקדים של מד"א בארץ.

למסיימים בהצלחה את כל שלבי הקורס מוענקת תעודת מדריך סקי דרגה 3 של א.מ.ס.י., המקנה את האפשרות להדריך סקי ילדים ומבוגרים מרמת מתחילים ועד רמת בינוניים.

 

עבור לתוכן העמוד