אגודמדריכי הסקי והסנובורד בישראל
צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
הקדמה

איגוד מדריכי הסקי הישראלי מורכב מקבוצה איכותית של מדריכי סקי המקדישים את זמנם לשיפור ביצועי ספורט גלישת הסקי של הישראלים. החברות בא.מ.ס.י. מייצגת מקצועיות בספורט הסקי, המוכרת ומוערכת על ידי העוסקים בספורט השלג בארץ. מדריכי הסקי של א.מ.ס.י. מצטרפים לקבוצות ישראלים היוצאות לגלוש בחו"ל, לחוות יחד עמם את המדרונות המושלגים באירופה באווירה איכותית ומאתגרת. המדריכים יוצאים גם להשתלמויות בחו"ל לשיפור רמת הגלישה וההדרכה. הם זכאים להצטרף לצוות המדריכים של אתר החרמון בסופי שבוע ובימים אחרים, וליהנות משילוב של הדרכה וגלישה עצמאית.

מי זכאי להצטרף לא.מ.ס.י.?
א.מ.ס.י. הוא הגוף המוכר היחיד בארץ להדרכת סקי ע"י ISIA, האיגוד העולמי של מדריכי הסקי שבו חברות למעלה מ-30 מדינות כולל צרפת, איטליה, אוסטריה, שוויץ וארה"ב. בכדי להצטרף לא.מ.ס.י. עליך להיות מדריך ללימוד סקי רמה 3 לפחות, ולשלם את דמי החבר השנתיים.

מיהו מדריך ללימוד סקי?
מדריך ללימוד סקי הוא כל מי שעבר הסמכת בית הספר למאמנים שבמכון וינגייט כמדריכי לימוד סקי על פי שיטת הלימוד של BASI, איגוד מדריכי הסקי הבריטיים. בוגר הקורס הראשון, המעניק תואר מדריך ללימוד סקי שלב 3, מורשה להדריך גולשי סקי בכל הגילים מרמת מתחילים ועד רמת בינוניים. בוגר הקורס השני, מדריך ללימוד סקי שלב 2, מורשה להדריך גולשים בכל רמות הגלישה. בוגר הקורס המתקדם ביותר, מדריך ללימוד סקי שלב 1, מוסמך להכשיר מדריכי לימוד סקי שלב 3.

מה משך קורס מדריכים שלב 3 ומה עלות הקורס?
קורס מדריכים שלב 3 אורך כשנה בממוצע, ועלותו הכוללת היא כ-$3,500. הקורס כולל לימודים מעשיים ועיוניים בארץ ובעולם.

עבור לתוכן העמוד